Centrum szkoleń

Placówka szkoleniowa Beauty School & Clinic powstała w 2013 roku.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o numerze: 2.06/00012/2014.

Zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, kosmetologii estetycznej, stylizacji paznokci, masażu oraz podologii.

W swojej ofercie mamy do wyboru szkolenia od podstaw oraz szkolenia specjalistyczne, już dla osób, które posiadają wykształcenie kierunkowe.

Naszą kadrę stanowią instruktorzy z wykształceniem kierunkowym oraz wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Program naszych szkoleń został opracowany w oparciu o wiedzę światowej klasy specjalistów w zakresie kosmetologii, medycyny oraz fizjoterapii, tak aby w możliwie krótkim czasie przygotować uczestnika do samodzielnego wykonywania zabiegów z zakresu przeprowadzonego szkolenia.

My jako instruktorzy dbamy o to, aby stale podnosić swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz sympozjach, prowadzonych przez specjalistów. Dzięki temu stale poszerzamy swoją ofertę szkoleniową.

Podczas szkoleń poza częścią teoretyczną kładziemy nacisk na zajęcia praktyczne, gdyż w tych zawodach jest to niezwykle istotne. Dzięki temu po ukończeniu szkoleń nasi kursanci są doskonale przygotowani do pracy m.in. w gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach spa. Szkolenia organizowane są w bardzo małych grupach a zajęcia praktyczne wykonywane są na modelkach.

Po ukończonym szkoleniu zawsze służymy pomocą naszym kursantom, gdyż zdajemy sobie sprawę, że taka pomoc na początku swojej drogi zawodowej jest niezwykle ważna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz szczegółami szkoleń!

Dlaczego wybrać właśnie nas?